Riggvedlikehold

Vi lanserer Møtebørsen!

Nå kan du booke møter med en rekke sentrale selskaper på årets Riggvedlikeholdskonferanse den 25. september.

Vår møtebørs gir delegatene muligheten for en til en-møter på 10 minutter.

Lanseringen av møtebørs kommer som en følge av at dette har blitt etterlyst under tidligere konferanser. Vi håper møtene kan være med å gi enda bedre dialog mellom selskapene og delegatene som deltar.  

0 +

møter

Første mann til mølla-prinsippet

For å kunne booke møte må du være påmeldt som deltaker på konferansen. Bookingen gjøres etter førstemann til mølla-prinsippet og hver delegat kan booke ett møte.

Selskapene som stiller

Samtlige verft og riggselskap på scenen 25. september har vist stor interesse for å stille på møtebørsen. Disse selskapene kan du booke møte med:

Odfjell Drilling

COSL Drilling Europe

Transocean

Island Drilling

Noble Corp

Macro Offshore

Coast Center Base

Westcon Yards

Semco Maritime

Møtebørsen

Møtebørsen

Møtebørsen

Møtebørsen

Møtebørsen

Møtebørsen

Slik går du frem for å booke et møte

Møtebørsen skal være en ekstra mulighet til å opprette kontakt med aktuelle samarbeidspartnere og leverandører. Vi ønsker å gi delegatene mulighet til å sette seg ned til korte, effektive møter. Møtene kan bli starten på et langvarig samarbeid, til gode for alle parter.

1

Meld deg på konferansen

For å booke et møte må du være påmeldt konferansen.

2

Velg et selskap du vil møte

Hver deltaker kan book ett en til-en møte.

3

Book et møte

Møte bestilles separat etter du er påmeldt konferansen.

FAQ

Vi ønsker at alle som deltar skal få en mulighet for å få et møte. Derav har vi begrenset det til ett møte per deltaker.